telefon email
Dobrý den, srdečně vás vítáme na našich stránkách
Potřebujete rychle a kvalitně vyklidit váš byt, dům, sklep či kancelář?
Nezoufejte, pomůžeme vám.
Zavoláme vám
Zašlete nám vaše číslo
RYCHLÝ KONTAKT
Váš e-mail:
Zpráva:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

doprava

Jak probíhá vyklízení?

Rozhodli jste se, že si na vyklízení nemovitosti najmete profesionály? Těší nás, že jste si vybrali právě nás. Nyní nám dovolte seznámit vás s průběhem celého vyklízení.


Proces vyklízení má několik fází:

domluvíme si s vámi osobní schůzku
stanovíme podmínky naší spolupráce
vytvoříme cenovou kalkulaci, připravíme smlouvu
vyklidíme, vyčistíme
předáme

Jakmile nás kontaktujete, naším prvním úkolem je zjistit, co bude třeba vyklidit, v jakém stavu se místnost nachází, co bude předmětem vyklízení a kde bude vyklízení probíhat. Proto si s vámi sjednáme schůzku v místě realizace vyklízení a domluvíme se na dalším postupu. Během osobní schůzky si vytvoříme obrázek o náročnosti vyklízení a provedeme návrh kalkulace, následně vám potom vystavíme cenovou nabídku a také smlouvu. Za tuto úvodní konzultaci u nás samozřejmě nic neplatíte!


Po uzavření smlouvy se k vám v domluvený den dostaví náš realizační tým a vy už se nemusíte o nic starat. Po vyklizení a také celkovém úklidu po vyklízení vám předáme hotovou zakázku. Platba je standardně rozdělena do dvou částí, zálohu ve výši 50 % celkové ceny hradíte při podpisu smlouvy a zbylých 50 % potom při předání hotové zakázky. Cenu určujeme vždy individuálně, vypočítáme ji z dostupnosti místa, zahrneme konkrétní pracovní podmínky, množství vyklizeného materiálu a také jeho charakter.


Kupujete starý byt a chcete ho jen uklidit a nebo naopak prodáváte byt a chcete, aby v očích kupujících vypadal jako "nový"? Připravili jsme pro vás nový balíček "čistění".


Čištění:

Balíček zahrnuje detailní čištění, mytí podlah, čištění kuchyně, koupelny a WC, mytí oken. Nabídka je též dělaná na míru dle konkrétního prostoru.

V případě likvidace pozůstalostí je často nutná následná dezinfekce prostor nebo dezodorizace (čištění vzduchu). Bohužel zatuchlý a specifický odér z pozůstalostí nestačí pouze vyvětrat.


Jak se nakládá s vyklizenými předměty

V závislosti na objemu vyklizeného množství předmětů se obvykle objedná přistavení kontejneru na směsný odpad, kam putuje objemný odpad a odtud na skládku. Některé odpady ale do kontejneru nepatří, třídíme staré elektro přístroje, plasty, sklo, papír i nebezpečné odpady, jako jsou staré barvy, ředidla apod. Vyklizené předměty napytlujeme, roztřídíme, nábytek demontujeme na menší části.

V případě souhlasu klientů všechny věci nevyhodíme, ale najdeme jim další využití: - slušné nebo nové oblečení darujeme na charitu, - knihy nevyhazujeme, ale dáváme je do knihovniček, které najdete ve městech – v parcích, nákupních centrech, nebo do domovů pro seniory, - staré deky, ručníky, prostěradla a ložní prádlo využijí v útulku pro pejsky a kočičky.

knihovničky

Působíme v lokalitách

Vyklízení nemovitostí pro vás zajistíme především v Praze a ve středních Čechách, dále realizujeme vyklízení nemovitostí také ve východních a severních Čechách.

Kde nás najdete

Klára Plachá
Ratibořská 529
280 02 Kolín 4
Když vám něco je, jdete k doktorovi, nejede-li vám auto, voláte automechanika. Na vyklízení jsme tady my, kontaktujte nás, potřebujete-li vyklidit váš byt, dům, půdu či kancelář. Nabízíme vám naše profesionální služby a zkušenosti v oblasti vyklízení nemovitostí. Šetřete váš čas i nervy a spolehněte se na profesionály, s jejichž prací budete spokojeni.
Úvodní stránka | Naše služby | Jak probíhá vyklízení | Reference | Kontakt
SEO kvalitně copywriting 2013 - 2022. Všechna práva vyhrazena. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.