telefon email
Dobrý den, srdečně vás vítáme na našich stránkách
Potřebujete rychle a kvalitně vyklidit váš byt, dům, sklep či kancelář?
Nezoufejte, pomůžeme vám.
Zavoláme vám
Zašlete nám vaše číslo
RYCHLÝ KONTAKT
Váš e-mail:
Zpráva:

doprava

Jak probíhá vyklízení?

Rozhodli jste se, že si na vyklízení nemovitosti najmete profesionály? Těší nás, že jste si vybrali právě nás. Nyní nám dovolte seznámit vás s průběhem celého vyklízení.


Proces vyklízení má několik fází:

domluvíme si s vámi osobní schůzku
stanovíme podmínky naší spolupráce
vytvoříme cenovou kalkulaci, připravíme smlouvu
vyklidíme, vyčistíme
předáme

Jakmile nás kontaktujete, naším prvním úkolem je zjistit, co bude třeba vyklidit, v jakém stavu se místnost nachází, co bude předmětem vyklízení a kde bude vyklízení probíhat. Proto si s vámi sjednáme schůzku v místě realizace vyklízení a domluvíme se na dalším postupu. Během osobní schůzky si vytvoříme obrázek o náročnosti vyklízení a provedeme návrh kalkulace, následně vám potom vystavíme cenovou nabídku a také smlouvu. Za tuto úvodní konzultaci u nás samozřejmě nic neplatíte!


Po uzavření smlouvy se k vám v domluvený den dostaví náš realizační tým a vy už se nemusíte o nic starat. Po vyklizení a také celkovém úklidu po vyklízení vám předáme hotovou zakázku. Platba je standardně rozdělena do dvou částí, zálohu ve výši 50 % celkové ceny hradíte při podpisu smlouvy a zbylých 50 % potom při předání hotové zakázky. Cenu určujeme vždy individuálně, vypočítáme ji z dostupnosti místa, zahrneme konkrétní pracovní podmínky, množství vyklizeného materiálu a také jeho charakter.


Kupujete starý byt a chcete ho jen uklidit a nebo naopak prodáváte byt a chcete, aby v očích kupujících vypadal jako "nový"? Připravili jsme pro vás nový balíček "čistění".

Čištění:

Balíček zahrnuje detailní čištění, mytí podlah, čištění kuchyně, koupelny a WC, mytí oken. Nabídka je též dělaná na míru dle konkrétního prostoru.

V případě prodeje nemovitosti je možné s námi domluvit i nafocení nemovitosti a umístění na internet (fotografie poté můžete použít při prodeji nemovitosti). Nafocení nemovitosti a umístění na internet je zpoplatněno částkou 300-500 Kč podle velikosti nemovitosti.

Působíme v lokalitách

Vyklízení nemovitostí pro vás zajistíme především v Praze a ve středních Čechách, dále realizujeme vyklízení nemovitostí také ve východních a severních Čechách.

Náš Facebook

Máme také vlastní stránku na Facebooku, navštivte nás zde.

Kde nás najdete

Klára Plachá
Ratibořská 529
280 02 Kolín 4
Když vám něco je, jdete k doktorovi, nejede-li vám auto, voláte automechanika. Na vyklízení jsme tady my, kontaktujte nás, potřebujete-li vyklidit váš byt, dům, půdu či kancelář. Nabízíme vám naše profesionální služby a zkušenosti v oblasti vyklízení nemovitostí. Šetřete váš čas i nervy a spolehněte se na profesionály, s jejichž prací budete spokojeni.
Úvodní stránka | Naše služby | Jak probíhá vyklízení | Reference | Kontakt
SEO kvalitně copywriting 2013 - 2016. Všechna práva vyhrazena.