telefon email
Dobrý den, srdečně vás vítáme na našich stránkách
Potřebujete rychle a kvalitně vyklidit váš byt, dům, sklep či kancelář?
Nezoufejte, pomůžeme vám.
Zavoláme vám
Zašlete nám vaše číslo
RYCHLÝ KONTAKT
Váš e-mail:
Zpráva:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

doprava

Naše služby

Jsme zvyklí neustále hromadit nejrůznější předměty, ne všechny jsou reálně k užitku a ne vždy jsme schopni se s těmi nefunkčními rozloučit. Znáte to, když vás vaše babička nabádala, abyste to či ono nevyhazovali, protože se to bude jednou ještě určitě hodit. Jsou lidé, kteří to tak dělají se vším, často odkládají nepotřebné a nefunkční věci do garáží, sklepů nebo na půdy pro případ, že by se jim část někdy ještě hodila. Tímto tempem zaskládají každou volnou skulinku.


Co ale dělat, když najednou potřebujete tento odkládací prostor využít efektivněji? Nezbude vám nic jiného, než se pustit do vyklízení. Nemáte na to čas a potřebujete rychle uvolnit byt, dům, sklep nebo jinou část interiéru? Obraťte se s důvěrou na nás, jsme v tomto oboru profesionálové. Nabízíme rychlé, efektivní a systematické vyklízení nemovitostí, vyklidíme váš byt, dům i pozůstalost kvalitně a levně.


Rádi pro vás zajistíme vyklízení těchto druhů prostor:

byty domy půdy sklepy archivy kanceláře dvory zahrady vyklízení společných prostor

Neprovádíme bourací práce a nezabýváme se vyklízením a likvidací sutí a stavebních odpadů či manipulací s různými chemickými či jinak nebezpečnými odpady.


Proč nechat vyklízení na nás:

individuální přístup ke každému klientovi profesionální vyklizení zadaných prostor kompletní i částečné vyklizení ekologická likvidace odpadu každá akce vyklízení je pojištěna citlivý přístup v případě likvidace pozůstalosti úspora vašeho času

Zbavíme vás starostí s vyklízením nemovitosti, nemusíte se jím zabývat osobně a můžete ušetřený čas využít efektivnějším způsobem. Víme, jak na to, proto nám jde vyklízení rychle od ruky, postupujeme ohleduplně, svižně a systematicky. Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě, máme proto příjemně nízké ceny a našim klientům věnujeme maximum snahy, úsilí a zkušeností. Přesvědčte se i vy a využijte naše profesionální služby vyklízení nemovitostí.


Veškerý odpad vzniklý při vyklízení nekomerčních prostor se v úměrném objemu ukládá v příslušném sběrném dvoře podle místa realizace vyklízení nebo se přistavuje kontejner.


U nás máte jistotu, že po nás zůstanou jen čistě vyklizené a uklizené prostory, které můžete dále efektivně využívat.

Působíme v lokalitách

Vyklízení nemovitostí pro vás zajistíme především v Praze a ve středních Čechách, dále realizujeme vyklízení nemovitostí také ve východních a severních Čechách.

Kde nás najdete

Klára Plachá
Ratibořská 529
280 02 Kolín 4
Když vám něco je, jdete k doktorovi, nejede-li vám auto, voláte automechanika. Na vyklízení jsme tady my, kontaktujte nás, potřebujete-li vyklidit váš byt, dům, půdu či kancelář. Nabízíme vám naše profesionální služby a zkušenosti v oblasti vyklízení nemovitostí. Šetřete váš čas i nervy a spolehněte se na profesionály, s jejichž prací budete spokojeni.
Úvodní stránka | Naše služby | Jak probíhá vyklízení | Reference | Kontakt
SEO kvalitně copywriting 2013 - 2022. Všechna práva vyhrazena. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.