telefon email
Dobrý den, srdečně vás vítáme na našich stránkách
Potřebujete rychle a kvalitně vyklidit váš byt, dům, sklep či kancelář?
Nezoufejte, pomůžeme vám.
Zavoláme vám
Zašlete nám vaše číslo
RYCHLÝ KONTAKT
Váš e-mail:
Zpráva:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

doprava

Reference

Přečtěte si o Nás v Kolínském deníku.

Poradíme si i s takovýmto nepořádkem!!!

S vyklízením máme již mnohaleté zkušenosti, někteří klienti nám sdělili své dojmy.


Jan Matouš, Roztoky: Dobrý den, ještě jednou děkuji za rychlou a kvalitní službu v podobě vyklízení a uklizení bytu v Pečkách.


Jan Procházka, Praha: Připojuji se k dalším spokojeným zákazníkům. Služby spojené s vyklízením jsou na velmi dobré úrovni. Pracovníci slušní, ochotní a termínově spolehliví. Mohu všem dalším zájemcům tuto firmu doporučit.


Pavlína Ledvinová, realitní makléřka RE/MAX: Se službami firmy Vyklizeno 1-2 jsem jako realitní makléř byla spokojena ve všech směrech:

jsou akční - termín obhlídky i vlastního vyklizení téměř okamžitě
jsou rychlí - během 2 dnů vyklizena 3 podlaží domu a okolí domu
jsou komunikativní - některé materiály, zkontrolovali a po domluvě ponechali, neboť mohou být ještě k použití - rozhodně nepostupují bezmyšlenkovitě a informují průběžně

Vyklizení domu před jeho prodejem a úprava okolí proběhlo k spokojenosti všech - dům bude mít i díky tomu brzy nového majitele!


Ing. Milan Jirák: Na vyklizení RD v Čáslavi jsem si najal firmu paní Kláry Plaché Vyklizeno1-2 Kolín. Po skončení vyklízení mohu tuto firmu vřele doporučit. Jednání bylo rychlé, profesionální s citlivým přístupem a za rozumnou cenu. Co jsme se domluvili při objednání bylo také na 100% (nebo spíš na 110%) splněno. Děkuji za perfektní služby a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsem já.


Ing. Markéta Šmahelová, Praha: Dobrý den, paní Plachá, děkuji za super služby, které Vaše firma nabízí a poskytuje. Při obou příležitostech, kdy jsme u Vás objednali vyklizení větších a déle neobývaných prostorů, jsme velmi ocenili Vaši ochotu, komunikaci, spolehlivost a vysokou kvalitu odvedené práce. Vše proběhlo bez problémů, v klidu a já si mohla být jistá výsledkem…
Všem Vaši firmu vřele doporučuji.


Předsedkyně SVJ V Břízách, Kolín: Dobrý večer pí.Plachá,chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za skvěle odvedenou práci u nás v domě /prádelna /.Budu Vás všem doporučovat.Jsme spokojeni.Ještě jednou díky.Řehořová


Pan Marcel (je z Orlové, ale byt jsme vyklízeli v Kolíně): Chtěl bych tímto velice poděkovat firmě Vyklizeno 1-2 za rychlé vyklizení i důkladné vyčištění bytu, zvláště pak sl. Plaché za velmi milé a vstřícné jednání vůči všem zúčastněným. Rovněž cena za tento servis byla více než příznivá. Rád Vaši firmu všem doporučím. Do budoucna přeji Vaší firmě spousty bezproblémových zakázek a solidních klientů. Ještě jednou mnohokráte za vše děkuji.


paní Lucie Praha - Veltruby: Dobry den paní Plachá, moc dekuji za Vase sluzby a hodnotim je na 1*. Domluva s Vami byla vyborna, rychla a spolehliva. Prace super a za dobrou cenu. Mohu doporučit.


Paní Michaela z Čáslavi:Pokud to shrnu od zahrady po půdu vyklizeno, uklizeno příjemné jednání a rychlost. Vše naprosto v pořádku. Můžu vřele doporučit.


Paní Jiřiny a pana Stanislava z Prahy: Vážená paní Plachá, děkuje Vám za příjemné jednání, rychlost a kvalitu při vyklízení bytu včetně sklepních prostor. Tyto práce jsme si objednali u Vaší firmy Vyklizeno 1-2 a můžeme konstatovat, že název firmy odpovídá realitě. Ještě jednou děkujeme za kvalitní a včasné splnění zakázky. Můžeme Vaši firmu všem jedině doporučit.


Paní Marie z Prahy: Firma Vyklizeno1-2 nám pomohla ve velmi nelehké situaci. Bydlíme v Praze a bylo potřeba vyklidit domek po rodičích v Časlavi - domek, kde se prakticky nikdy nic nevyhodilo a kde ale všechny věci připomínaly nedávno zesnulého dědečka. Zpočátku jsme se snažili o víkendu vyklízet sami, ale pak si uvědomili, že je to pro nás příliš těžké - jak časově, tak emocionálně. Obrátili jsme se na firmu Vyklizeno 1-2 vlastně náhodou, ale nikdy jsme nelitovali. Chování všech pracovníků bylo citlivé k naší situaci, pracovali velmi dobře a spolehlivě. Komunikace byla rychlá a bez problémů. Firmu mohu s čistým svědomím doporučit.


Paní Dita z Nymburku: Zdědili jsme po babičce byt, který jsme chtěli prodat. Bohužel se podobal spíš skladišti a bylo potřeba jej tedy nejprve vyklidit. Chtěla bych moc poděkovat, že jste nám pomohli. Vyklízení proběhlo velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů, takže ještě jednou děkujeme a všem známým Vás doporučujeme!


Paní Marcela z Prahy: Koupili jsme v Praze starší byt, do kterého jsme se chtěli hned nastěhovat. Předchozí majitelé se však neobtěžovali byt vůbec vyklidit a nechali nám zde spoustu nepořádku. Při našem pracovním vytížení bychom byt vyklízeli hodně dlouho, proto jsme si najali firmu Vyklizeno 1-2. Moc děkuji za precizně provedenou práci. Byt nám kompletně vyklidili a připravili k nastěhování. Moc děkujeme.


Pan Tomáš z Kolína: Rád bych tímto vyjádřil svůj dík firmě Vyklizeno 1-2 za profesionální práci při vyklízení našeho rodinného domu. Moc jste nám usnadnili stěhování, vše dle dohody perfektně vyklidili a uklidili, dávám Vám jedničku s hvězdičkou.


Paní Alena z Kolína: Děkuji Vyklizenu 1-2 za výborně odvedenou práci. Po smrti tatínka jsem do bytu ani nemohla vstoupit. Vyklizeno 1-2 za mě udělali všechno a ještě něco navíc. To vše za velice dobrou cenu. Vážím si nejen jejich profesionality, ale také lidskosti.


Pan Petr z Prahy: Jsem plně vytížený prací a rodinou. Po smrti pratety, která měla jenom nás, jsem si nedovedl představit, jak budu likvidovat všechny ty krámy, které za celý život nasbírala. Oslovil jsem Vyklizeno 1-2 a oni udělali vše za mě. Kdybych se tím zabýval sám, musel bych se doprošovat pomoci rodiny, nemám s likvidací krámů žádné zkušenosti a ještě by mě to ve finále stálo více peněz a času, než když jsem se obrátil na odborníky. Děkuji a jistě to nebyla naše poslední spolupráce.


Pan Zbyněk z Benešova: Bydlíme s rodiči ve dvougeneračním domku, rodiče celý život hromadí spoustu nepotřebného haraburdí. Když jsme je konečně přiměli, že potřebujeme uvolnit sklepy, nemohli jsme dovnitř ani vstoupit přes záplavu nasbíraných pokladů. Sami nemáme čas na vyklízení, proto jsme angažovali Vyklizeno 1-2. Děkujeme za perfektně provedenou práci, můžeme všem jen doporučit.


Paní Lucie z Kladna: Chtěla bych moc poděkovat šikovným pracantům z Vyklizeno 1-2. Vyklidili nám celou garáž, kam tatínek ukládal funkční i nefunkční přístroje, které by se podle něj mohly ještě někdy hodit. Nám byly k ničemu a do garáže se nám už skoro nevešlo ani auto. Takže ještě jednou děkuji za rychlou práci.


Paní Milada z Kutné Hory: Děkuji firmě Vyklizeno 1-2 za pomoc při vyklízení. Potřebovala jsem pomoci s vyklízením manželovy staré dílny a sklepa, kde měl uložené různé přístroje, součástky a další věci, které chtěl opravovat. Po jeho smrti jsem tam devět let ani nevstoupila. Vyklizeno 1-2 vše rychle vyklidili, děkuji za ohleduplnou profesionální práci. Teď můžeme místnosti s rodinou konečně využít novým způsobem.

Působíme v lokalitách

Vyklízení nemovitostí pro vás zajistíme především v Praze a ve středních Čechách, dále realizujeme vyklízení nemovitostí také ve východních a severních Čechách.

Kde nás najdete

Klára Plachá
Ratibořská 529
280 02 Kolín 4
Když vám něco je, jdete k doktorovi, nejede-li vám auto, voláte automechanika. Na vyklízení jsme tady my, kontaktujte nás, potřebujete-li vyklidit váš byt, dům, půdu či kancelář. Nabízíme vám naše profesionální služby a zkušenosti v oblasti vyklízení nemovitostí. Šetřete váš čas i nervy a spolehněte se na profesionály, s jejichž prací budete spokojeni.
Úvodní stránka | Naše služby | Jak probíhá vyklízení | Reference | Kontakt
SEO kvalitně copywriting 2013 - 2022. Všechna práva vyhrazena. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.